Najważniejsze informacje o książce

Kilka faktów niewyssanych z palca na temat książki "Sny Małgosi".

Zaskakuje.

Czternaście niesamowitych historii opowiedzianych na niespełna 250 stronach. Pełnych akcji i z dużą dawką humoru. Uwaga – wszystkie historie dobrze się kończą!

Wciąga.

Wartka i absorbująca akcja. Pozostawia po sobie pewien niedosyt, bowiem chciałoby się poznać więcej tego rodzaju historii – stąd do książki chce się wracać.

Poucza.

Traktuje o ważnych sprawach i nie zawiera kontrowersyjnych treści, takich jak magia czy kwestie światopoglądowe i ideologiczne.

Sny_Malgosi_male

Satysfakcjonuje.

Idealna dla Czytelników w wieku 6-12 lat, ale z zainteresowaniem i satysfakcją przeczyta ją tak naprawdę każda uczennica (a nawet uczeń) szkoły podstawowej.

Pobudza wyobraźnię.

Oprócz niesamowitych historii, zawiera także piękne ilustracje, wykonane przez Beatę Dyszkiewicz-Dziadak, absolwentkę Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Cieszy oko.

Twarda okładka, unikatowe ilustracje, przejrzysta czcionka i dobrej jakości papier.

poduszki

Opinie o książce

Recenzje innych Czytelników to najlepsza rekomendacja do zakupu książki.

Opinie ekspertów:

 Marta Kowerko-Urbańczyk Sny Małgosi to bardzo sprawnie napisana, wciągająca książka dla dzieci wczesnoszkolnych. Naprawdę udany debiut, pełen humoru i autentycznego rodzinnego ciepła, w którym sny mieszają się z jawą, a jawa ze snem. Serdecznie polecam.
Marta Kowerko-Urbańczyk
Pani Poczytalna, martakowerko.pl
Ewa PopielarzPrzygody są naprawdę pomysłowe. Bałam się na początku, że wszystko będzie się opierać na jednym schemacie i zrobi się nudno, ale nie. Każdy rozdział był zaskakujący.
Ewa Popielarz
Redaktorka, ewapopielarz.pl
Urszula KraskaDoskonały zmysł obserwacyjny świata dzieci. Książkę czyta się jednym 'tchem" i nie wiadomo jak zakończy się kolejny rozdział. Duża dawka humoru, miłości, mądrości i ojcowskiego serca. Gorąco polecam dzieciom i rodzicom.
Urszula Kraska
Psycholog szkolny
Agnieszka KrawczykKiedy byłam mała, moja mama opowiadała mi wymyślone przez siebie bajki. Często prosiłam ją, aby odtwarzała je z pamięci tymi samymi słowami. Było to trudne, ponieważ opowieści te powstawały spontanicznie, a mama nigdy ich nie spisywała. Baśnie przepadły. Pozostały jedynie wspomnieniem. Ciekawe, ile takich historyjek, tworzonych „na poczekaniu” przez rodziców lub dziadków, znika na zawsze? Pomyślcie, ile intrygujących opowiadań lub bajek mogłoby wypełnić ocean literatury dziecięcej, gdyby ich twórcy podjęli trud utrwalenia całej fabuły. Taki wysiłek podjął Rafał Czerwonka tworząc zbiór pt. "Sny Małgosi". Spisane i wydane mogą teraz bawić innych małych czytelników, prowadzić ich do krainy snów, a rodziców inspirować do uwieczniania własnych, wymyślonych historii, zanim pochłonie je czas.
Agnieszka Krawczyk
Redaktorka, oceanbasni.pl
Karolina Borkiewicz,,Sny Małgosi’’ to świetnie napisana książka, która na pewno zaciekawi młodych czytelników i pobudzi ich wyobraźnię. Czytając książkę sama wróciłam na chwilę do swojego dzieciństwa i do czasów, kiedy z siostrami wymyślałyśmy różne bajki i historyjki by potem dać im ,,życie’’ w zabawie. Myślę, że te historie właśnie tak zadziałają na nasze dzieci. Różnorodna tematyka przygód stwarza też wiele możliwości do ważnych rozmów z naszymi dziećmi. Lekkie pióro autora i bardzo mądrze skomponowane napięcie zachęca do czytania i nie pozwala się zatrzymać.
Karolina Borkiewicz
nauczycielka przedszkolna i wczesnoszkolna, pedagog terapeutyczny, aktywna Freblanka, a także Edukator Froebel.pl, autorka profilu społecznościowego ,,Palec pod budkę’’, mama 2 letniej Kalinki.

Opinie z mediów społecznościowych:


Książki "Sny Małgosi" nie ma w księgarniach.

Można ją kupić wyłącznie na tej stronie internetowej.


rafal

O mnie

Przede wszystkim mąż oraz tata czwórki dzieci. Także inżynier, społecznik i redaktor naczelny lokalnej gazety.

Pisałem od zawsze.
W podstawówce były to dziecinne rymowanki, potem teksty amatorskich piosenek i różnorakie wierszyki, a jeszcze później ogrom treści do wszelakich stron internetowych. Założyłem też lokalną gazetę, gdzie dużo piszę o sprawach dotyczących mojego najbliższego sąsiedztwa. Rozpoczętych i rozgrzebanych mam co najmniej kilka książek – zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Książka „Sny Małgosi” jest pierwszą z tych, które skończyłem i samodzielnie wydałem.

 

„Sny Małgosi” powstały tak naprawdę dzięki moim dzieciom, które zawsze preferowały bajki opowiadane, w miejsce tych czytanych z książek – nazywało się to u nas „bajkami z buzi”. Kreowałem więc wciąż nowe i nowe historie, aby zadowolić moje pociechy i dać im radość ze wspólnego przeżywania wymyślanych na gorąco przygód. Dzieci nie pozwalały na powtórki opowiedzianych już wcześniej historii, dzięki czemu powstało tak wiele unikatowych opowieści. Najciekawsze bajki postanowiłem w końcu spisać i tak powstała książka, do której zakupu serdecznie Państwa namawiam.

podpis

Pobierz fragment

Zastanawiasz się, czy książka "Sny Małgosi" jest odpowiednia i wystarczająco interesująca dla Ciebie lub Twojego dziecka?

Podaj swój adres e-mail, aby pobrać darmowy fragment książki i aby przekonać się o tym, że zdecydowanie warto ją kupić i przeczytać.

Wypełnienie powyższego formularza oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie drogą mailową informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach NaszeMaluchy.pl - Rafał Czerwonka*. Zgoda będzie mogła być w każdej chwili wycofana.

fragment_ksiazki

Ciekawe, co tym razem przyśni się Małgosi?

I czy na pewno będzie to tylko sen?


Gwarancja satysfakcji z zakupu

O tym jak zostanie obsłużone Twoje zamówienie.

Sny_Malgosi_przesylka

Natychmiastowa wysyłka

Wszystkie zamówienia przygotowywane są do wysyłki w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania płatności.

Płatności elektroniczne

Umożliwiamy bezpieczne płatności przelewem elektronicznym lub kartą płatniczą / kredytową we współpracy z platformą Przelewy24.

Gratisy

Do każdej książki dodajemy zakładkę.

Profesjonalne pakowanie

Książka pakowana jest w taki sposób, aby mieć pewność, że będzie bezpieczna i nie zostanie uszkodzona w trakcie transportu.

Bezpieczny transport

Dostawa jest realizowana we współpracy z Pocztą Polską, przy pomocy usługi kurierskiej Kurier48 (dostawa w ciągu 48 godzin od wysłania) lub też we współpracy z firmą InPost (dostawa do Paczkomatu w ciągu 48 godzin od wysłania).

Kupujesz - pomagasz

1 książka = 1zł dla SOS Wioski Dziecięce
Każdy kupiony egzemplarz książki to jedna złotówka przeznaczona na Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Kupując książkę pomagasz zatem dzieciom dorastać w rodzinnym środowisku, gdzie są otoczone miłością, szacunkiem i poczuciem bezpieczeństwa.

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce pomaga dzieciom opuszczonym, osieroconym oraz zagrożonym utratą opieki rodziców. Organizuje różnorodne formy pomocy dzieciom, aby jak najlepiej przygotować je do dorosłego życia.

SOS_Wioski_Dzieciece.jpg

Książkę polecają:

WP-Parenting-Pink500
logo Miasto Dzieci_400
logonakanapiepl kolorowe kwadrat400
oceanbasni400
logo_czasdzieci_RGB
poduszki

Zapraszam do zakupu

Oficjalna sprzedaż książki "Sny Małgosi" odbywa się tylko na niniejszej stronie.

book_temp3_small

Książka drukowana

Twarda okładka
- z oryginalną zakładką do książki
- plus koszt dostawy od 10zł

Pytania i odpowiedzi

Najczęściej zadawane pytania.

Czy można nabyć książkę gdzie indziej?

Obecnie nie. Oficjalna sprzedaż książki "Sny Małgosi" odbywa się wyłącznie przez niniejszą stronę internetową www.snymalgosi.pl.

Ile kosztuje przesyłka i kiedy otrzymam książkę?

Przesyłka realizowana poprzez usługę kurierską Kurier48 świadczoną przez Pocztę Polską kosztuje 10 zł, a Twoje zamówienie zostanie wysłane w dzień roboczy, w ciągu 24 godzin od otrzymania zapłaty, a paczka dojdzie do Ciebie w ciągu 24-48 godzin od momentu wysłania. Istnieje tez możliwość wybrania dostawy do Paczkomatu w kwocie 12zł - usługa świadczona jest w tym przypadku przez firmę InPost.

Czy możliwa jest wysyłka za granicę?

Ze względu na liczne komplikacje księgowe i logistyczne nie jest możliwa wysyłka książki za granicę. Jeśli mieszkasz w innym kraju, możesz zamówić książkę za pośrednictwem osoby mieszkającej w Polsce, która nada przesyłkę na Twój adres zagraniczny.

Czy mogę liczyć na promocję i niższą cenę drukowanej książki?

Nie organizuję promocji cenowych i nie udzielam rabatów.

Czy książka zawiera autograf?

Domyślnie nie, ale jest taka możliwość, abym Twoją zamówioną książkę podpisał. Trzeba o tym wspomnieć w komentarzu do zamówienia.

Czy planowana jest kolejna część książki?

Tak, w przygotowaniu są kolejne "Sny Małgosi", które planuję wydać w 2021 roku.

Mam inne pytanie, jak można się skontaktować?

Zapraszam do kontaktu pod adresem: kontakt@snymalgosi.pl
logo_naszemaluchy_CMYK_transparent_new2
Copyright 2020 NaszeMaluchy.pl - Rafał Czerwonka